„Najdôležitejšia je Vaša pozitívna skúsenosť“
-Hotel Mýto ***

O nás

Milí naši klienti!

Hotel Mýto *** sme prebrali s cieľom rozšíriť naše niekoľkoročné skúsenosti v oblasti hotelierstva o zariadenie s vyšším štandardom. Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí prírody Nízkych Tatier a klientom ponúka množstvo možností aktívneho aj pasívneho oddychu, a preto je vhodný pre organizovanie rôznych pobytov a spoločenských akcií. V rámci našej práce a možností sa zameriame na štyri oblasti.

Naším hlavným cieľom je umožniť klientom organizovať rôzne typy pobytov,s hlavným zameraním na organizovanie firemných a spoločenských podujatí. Malá a veľká konferenčná miestnosť spolu s možnosťou ubytovania, stravovania, wellnessu a športu, sú tým pravým pre školenia alebo teambuildingy. Naša reštaurácia s kapacitou 100 miest je vhodná aj na organizovanie svadieb, plesov či iných druhou spoločenských podujatí. Každému klientovi pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Ďalším naším zámerom sú víkendové wellness pobyty a lyžovačky pre všetkých tých, ktorí využívajú víkend na relax a nazbieranie nových síl do ďalšieho pracovného týždňa. Ak ste sa v tejto vete našli, kliknite na naše pobytové balíčky a rezervujte si víkendový pobyt podľa Vášho výberu.

Lokalita hotela, jeho vitálny svet a vyšší štandard sú rovnako vhodné pre staršie skupiny klientov – seniorov. Vieme, že aj vy seniori, si radi oddýchnete a zabavíte sa, preto sme pre Vás pripravili osobitný päťdňový pobytový balíček so zaujímavým programom zakončeným spoločenským večerom.

Radi by sme naše zariadenie využili aj pre oddych detí a študentov. Súčasná moderná doba kladie vysoké nároky nielen na nás dospelých, ale aj na tých najmenších. Škola v prírode alebo lyžiarsky zájazd sú tým pravým pobytom, ktorý slúži na relax od bežných školských povinností a stmelenie kolektívu. S týmto zámerom by sme Vám radi dali do pozornosti veľké množstvo služieb a aktivít, ktoré hotel ponúka. Nachádza sa tu nie len wellness centrum(bazén, sauny, vírivky, masáže), športová hala (squash, bowling, biliard,stolný tenis) či niekoľko vonkajších ihrísk (tenis, basketbal, volejbal, futbal), ale aj viacero lyžiarskych svahov a turistických možností v tesnej blízkosti hotela. Myslíme si, že pre pedagógov a deti dokážeme pripraviť nezabudnuteľný pobyt.

Veríme, že Vás naše zámery zaujali, a že si svoj pobyt rezervujete čo najskôr. Vaša pozitívna skúsenosť je pre nás zásadná. Tešíme sa na Vás.

Realizačný tím Hotela Mýto